20.8 C
Скопје
16:32 - 28 мај, 2024

Ознака : елиминира

Секојдневие

Ви отекуваат нозете? Без грижа, овој напиток ќе ги елиминира отоците!

Еспресо
За да го спречите отекувањето на нозете во топлите денови, треба листовите од нозете да ги туширате со ладна вода, избегнувајте да ги прекрстувате нозете,...
Секојдневие

Само бидете упорни: Домашен пилинг од кафе кој гарантирано го елиминира целулитот!

Igor
Да, целулит имаат и најдобрите од нас, и да, ниту моделите не се имуни. Но, ние имаме неколку супер трикови кои ќе ви помогнат да...
Секојдневие

ХИТ МЕЃУ ЖЕНИТЕ: Домашна крема која ги елиминира брчките за само 7 дена

Igor
Нејзина најголема предност е тоа што се состои од состојки кои се потполно природни и безбедни, и тоа што е погодна за сите типови на...
Секојдневие

Пилинг кој ефикасно го елиминира целулитот – Пробајте го веднаш!

Igor
Во пресрет на летото, веројатно веќе почнавте да размислувате каде ќе го поминете годишниот одмор, а со тоа и да го подготвувате телото за на...
Здравје

Енергетски микс кој моментално го елиминира заморот!

Igor
Пробајте го овој сосема природен енергетски микс и елиминирајте го заморот. Покрај тоа што е здрав избор на природен шеќер, сувото грозје обезбедува и витамин...