9.8 C
Скопје
07:08 - 15 април, 2024

Ознака : запушените

Здрави навики

Исчистете ги запушените пори на скалпот и моментално забрзајте го растот на косата (РЕЦЕПТ)

Igor
Речиси секоја жена има утрински и вечерен ритуал за чистење на лицето, но колку од нас некогаш се сетиле да ја исчистат кожата на главата?...