10.8 C
Скопје
20:17 - 28 февруари, 2024

Ознака : ачик

ЛајфстајлСцена

Дара Бубамара со атрибутите на ачик (ФОТО)

Igor
Кога станува збор за српската пејачка Дара Бубамара ништо не не изненадува. Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографии од мрежаст фустан под кој „заборавила“...