22.8 C
Скопје
20:04 - 14 јуни, 2024

Ознака : каролина гочеква

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ИГОР ЏАМБАЗОВ и КАРОЛИНА …некогаш, некаде: Спомени, спомени, в душа здомени!

М.Р.
Омилениот актер и шоумен на многу генерации, Игор Џамбазов  на својот инстаграм – профил постојано објавува фотографии и кратки видеа од неговиот приватен живот, спомени од минатото, фотографии...