33.8 C
Скопје
16:12 - 24 јуни, 2024

Ознака : акеиша

Секојдневие

Сличноста со Меган ја направи ѕвезда на Инстаграм (ФОТО)

Еспресо
Американката Акеиша Ленд станала ѕвезда на Инстаграм и во британските медиуми поради неверојатната сличност со војвотката од Сасекс, Меган Маркл. 39-годишната Акеиша на почетокот добивала...