14.8 C
Скопје
08:01 - 26 септември, 2023

Им ги уништи животите на ФУДБАЛЕРИТЕ КОИ ЈА ПЛАЌАА, а сега лежерно се шета во Кан…

Старлетата Захија Дехар со скандали им ги уништи животите на фудбалерите Франк Рибери и Карим Бензема, а единствен што профитираше беше само таа.

Двајцата фудбалери за малку ќе завршеа и во затвор, но се чини дека на Дехар ѝ оди добро и таа гордо парадира на црвените теписи на големите настани, како што е Фестивалот на филмот во Кан.

ПО двата скандала, таа започнала да дизајнира секси долна облека, која за кратко време била презентирана на модна ревија, а Дехар успеала да отвори продавница во Париз и да ја продава својата роба.

БОНУС ВИДЕО:

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо

Ашер ќе го води шоуто на полувремето на „Супербол 2024“

Еспресо

(Видео) Бритни Спирс пак танцува на „шипка“: Најпровокативна кореографија до сега

Еспресо
Се вчитува....