9.8 C
Скопје
00:10 - 27 февруари, 2024

Ознака : Захија Дехар

СлајдерСценаФилм и ТВ

(ФОТО) НЕ БИРАШЕ СРЕДСТВА ЗА ДА СТАНЕ СЛАВНА: Захија Дехар спиеше со двајца фудбалери кога беше малолетна проститутка

Еспресо
Никогаш не бираше средствата за достигнување слава, а пред седум години се најде во центарот на скандалот кога се дозна дека двајца фудбалери имале односи...