15.8 C
Скопје
19:08 - 27 февруари, 2024

Ознака : Александар Трајковски

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

ВИДЕО: За најдобриот диџеј: Несторовски и Трајковски му подарија дресови на Панчо!

Васко Спасоски
Познатиот музичар и диџеј, Панчо од ДНК вчера на социјалните мрежи се пофали дека добил дури три дреса од македонските репрезентативци Илија Нестеровски и Александар...
ЛајфстајлСцена

Со нив се од времето кога немаа пари, ниту играа за познати клубови: Пандев, Нестровски и Трајковски се вистински среќници (ФОТО)

Igor
Велат дека позади секој успешен маж стои многу силна жена. И  по се изгледа има многу вистина во ова. Сте се запрашале зошто едни од...