Ознака : Удиниезе

Ви Препорачуваме Наши Фаци Слајдер Сцена

ВИДЕО: За најдобриот диџеј: Несторовски и Трајковски му подарија дресови на Панчо!

Васко Спасоски
Познатиот музичар и диџеј, Панчо од ДНК вчера на социјалните мрежи се пофали дека добил дури три дреса од македонските репрезентативци Илија Нестеровски и Александар...