4.8 C
Скопје
22:37 - 18 април, 2024

Ознака : Илија Несторовски

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

ВИДЕО: За најдобриот диџеј: Несторовски и Трајковски му подарија дресови на Панчо!

Васко Спасоски
Познатиот музичар и диџеј, Панчо од ДНК вчера на социјалните мрежи се пофали дека добил дури три дреса од македонските репрезентативци Илија Нестеровски и Александар...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Нестор ТВ на Инстаграм: Вечерва на Илија Несторовски му гостува Бобан Николов!

Васко Спасоски
Фудбалерот на Удинезе и А – репрезентацијата на Македонија, Илија Несторовски веќе неколку недели е атракција на Инстаграм со неговите вкучувања во живо. Имено, за...