18.8 C
Скопје
22:58 - 19 мај, 2024

Ознака : телевизија

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јована Јеремиќ со деколте до папок и без градник ги разбуди гледачите на утринска: Како од бар право да стасала во студио

Еспресо
Вчерашното издание на српската водителка Јована Јеремиќ ги запали социјалните мрежи, но им отвори и уста на медиумите низ регионот кои се потсмеваат на ваквиот...
СветСлајдерСцена

Најнова закана на Шакира: Бомби за раскинувањето со Жерар Пике на мексиканската телевизија!

Еспресо
Откако Шакира и Жерар Пике го изненадија светот со нивната разделба минатиот јуни, се појавија низа гласини и шпекулации за вистинската ситуација во нивната 12-годишна...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Третата светска војна веќе започна“ – според руската државна телевизија, ШТО НАВИСТИНА СЕ СЛУЧУВА?

Еспресо
Откако Русија ја нападна Украина, стравот од Трета светска војна стана поконкретен, но последните вести од руската телевизија не ветуваат добро во овој поглед. Потонувањето...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Славна руска новинарка поднесе оставка од руската телевизија, се соочува со 15 години затвор: ЈА НАПУШТАМ РАБОТАТА, НО НЕ И ЗЕМЈАТА

Еспресо
Марина Овсијаникова, антивоена руска новинарка, ја напушти работата, но не и земјата. Таа ја одбила понудата на Франција за Азил, и сега во Русија се...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Нестор ТВ на Инстаграм: Вечерва на Илија Несторовски му гостува Бобан Николов!

Васко Спасоски
Фудбалерот на Удинезе и А – репрезентацијата на Македонија, Илија Несторовски веќе неколку недели е атракција на Инстаграм со неговите вкучувања во живо. Имено, за...
ЛајфстајлСцена

Атрактивната скопјанка Нора своите исчезнати чизми си ги виде на телевизија (ВИДЕО)

Igor
Реалити-ѕвездата Елеонора Миљковиќ вчера на телевизија си ги препознала своите чизми на нозете на старлетата Мина Врбашки која се наоѓа во втората сезона на „Задруга“....