12.8 C
Скопје
22:09 - 23 април, 2024

Ознака : бомби

СветСлајдерСцена

Најнова закана на Шакира: Бомби за раскинувањето со Жерар Пике на мексиканската телевизија!

Еспресо
Откако Шакира и Жерар Пике го изненадија светот со нивната разделба минатиот јуни, се појавија низа гласини и шпекулации за вистинската ситуација во нивната 12-годишна...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Киев ја обвинува Москва: „Руски фосфорни бомби на Змискиот остров“

Еспресо
Руски борбени авиони Су-30 вчера попладне фрлиле забранети фосфорни бомби на Змискиот остров, од каде силите на Москва се повлекоа во изминатите неколку часа. Ова...