9.7 C
Скопје
03:22 - 28 февруари, 2024

Ознака : гостување

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдер

На еспресо со Срѓан Динчиќ, српски комичар и водител: Политичката сцена во регионот е за хумор како нафтен бунар во Емиратите

А.З.
За српскиот глумец и водител Срѓан Динчиќ, стенд-ап комедијата никогаш не била алатка за стекнување популарност, тука за него тоа е начин на комуникација, истражување,...
Наши ФациСлајдерСцена

Стојанче Ангелов ја лажел мајка му дека му е обезбедување на Бранко Црвенковски

Васко Спасоски
Генерал Стојанче Ангелов се присети на времето кога беше во коалиција со Бранко Црвенковски, во 2012 година, кога Црвенковски беше претседател на СДСМ. Ангелов во...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Нестор ТВ на Инстаграм: Вечерва на Илија Несторовски му гостува Бобан Николов!

Васко Спасоски
Фудбалерот на Удинезе и А – репрезентацијата на Македонија, Илија Несторовски веќе неколку недели е атракција на Инстаграм со неговите вкучувања во живо. Имено, за...