Во овие тмурни моменти сите сме еднакви: Како изгледаат познатите убавици во деновите на изолација (ФОТО)

Иако се навикнавме да ги гледаме на гламурозни настани, на црвениот тепих или на насловните страници на списанијата, познатите убавици покажаа дека во овие тмурни моменти сите сме еднакви.

Зад тоните шминка и светлата на рефлекторите се кријат сосема обични жени кои во своите четири ѕида се однесуваат како и сите ние.

Погледнете ги познатите дами кои не се срамат на социјалните мрежи да се појават без шминка и во природно издание.

View this post on Instagram

Starting 327 with a new song 🎙💖 #stayhome

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

View this post on Instagram

WFH with some moral support 💚

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

View this post on Instagram

Pillow talk 💋🙋🏼‍♀️

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

View this post on Instagram

Puppy smooches helping me through tuendsday 😫

A post shared by January Jones (@januaryjones) on

View this post on Instagram

Post workout 🏋🏼‍♀️ wearing @hoodiesil

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Слични објави

Левата рака на Мирка „тежи“ милион швајцарски франци (ФОТО)

Еспресо

Дали сонувате? Повеќето луѓе ги сонуваат овие соништа, еве го нивното значење (Втор дел)

Еспресо

Цеца за свадбата на Вељко: Не знам ништо, вие повеќе знаете од мене! (ФОТО)

Igor

Нора Шакири: „Носам најубав дечко на свет“

Еспресо

Дневен хороскоп 06.10.2019, недела

Igor

Мел Би со шокантно тврдење: Имав секс со Гери Халивел

Igor

Остави Коментар

2 × 4 =

Слични објави

Боб Дилан го објави првиот албум, роден е Петар Грашо и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Џенифер Анистон расплакана истрча од ресторанот! (ФОТО)

Igor

Меган избрала 15 ЖЕНИ НА КОИ ИМ СЕ ВООДУШЕВУВА, но НЕЈЗЕ ја заборавила! (ФОТО)

Igor

Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Еспресо

Помирување со Џенифер Анистон? Бред Пит конечно јавно одговори!

Igor

Жителите на ова село не ги сакаат туристите: Инстаграм го уништува најубавото село на светот по кое е снимен популарниот цртан филм! (ФОТО)

Еспресо