24.8 C
Скопје
13:18 - 25 мај, 2024

Ознака : мајка и

СветСлајдерСцена

Таа и мајка и се вистински убавици – Сега знаеме од кого Дуа Липа ја наследила убавината (ФОТО)

Еспресо
Анеса Липа, мајката на светски познатата пејачка Дуа Липа го прослави својот роденден, а нејзината ќерка напиша емотивна порака за неа. „Среќен роденден и посакувам...