24.8 C
Скопје
04:03 - 23 јуни, 2024

Ознака : дож

UncategorizedВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

ЕСПРЕСО ФОТКА НА ДЕНОТ: Македонките убави и на дождливо време

Ј.К.Д
Дождот не може да ни го расипе расположението. Доволен е само еден црвен чадор за обојување на сивиот скопски ден....