33.8 C
Скопје
14:04 - 24 јуни, 2024

Сензуален танц со неочекуван пресврт: Џеј Ло танцуваше покрај момчето, а потоа се случи нешто НЕОЧЕКУВАНО (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка и актерка и нејзиното момче објавија снимка која насмеа милиони луѓе ширум светот.

Џеј Ло која кариерата во деведесетите ја започна како танчерка, позната е по заводливите потези, а нејзините обожаватели едвај чекаа да видат како танцува.

Пејачката и актерка ги израдува со една таква снимка, на која стои покрај својот дечко Алекс Родригез во интересен бел фустан со полуролка и отворен грб.

Додека згодниот спортист стои во сако, пантолони и кошула, Џеј Ло танцува и го покажува својот талент за танцување, за на крајот од видеото да се случи нешто неочекувано.

Погледнете што се случи кога ги заменија улогите, но и облеката…

Слични објави

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Љубовен хороскоп за сите хороскопски знаци (од 24 до 30 јуни): Близнаците да заборават на минатото, Лавовите да искажат љубов со зборови…

еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо

Депресивна изјава на Јелена Карлеуша: „Можеби еден ден само нема да се појавам…“

еспресо

Астропрогноза за понеденик, 24 јуни: За биковите профит, стрелците ќе излезат од зоната на удобност

еспресо
Се вчитува....