Ознака : синовите

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Брена и Боба во карантин: Во вилата ги затвориле и синовите Стефан и Виктор! (ФОТО)

Васко Спасоски
Лепа Брена и Боба Живојиновиќ се во куќен карантин. Пејачката и нејзиниот сопруг пред недела дена пристигнале од Монако, каде поминале три дена. Веднаш по...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кога тато изгледа подобро од синовите: Дејвид Бекам го покажа своето заносно тело (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
44-годишниот Дејвид Бекам е еден од оние мажи кои се како вино, колку се постари, толку се подобри… Пензионираниот фудбалер тоа уште еднаш го докажа...