22.8 C
Скопје
00:16 - 18 јуни, 2024

Ознака : ким и канје

БалканСлајдерСцена

(ФОТО) КИМ КАРДАШИЈАН ЈА ИЗГУБИ ТИТУЛАТА ЗА НАЈУБАВ ЗАДНИК: Старлетата засенета од Јелена Розга!

М.Р.
Јелена Розга важи за една од најдобро облечените дами меѓу балканските ѕвезди, а нејзиниот елегантен, женствен стил е секогаш вистинска мамка за погледи. Пејачката ужива да...