Ознака : маскенбал

Секојдневие

СЕКОЈА ЧЕСТ ЗА ОВАА УЧИТЕЛКА! Децата пресреќни – Ова е најоригиналниот костим за маскенбал! (ВИДЕО)

Еспресо
Учителката и нејзините ученици се ѕвезди на интернет откако се појави ова видео на кое тие се маскирани за маскенбал. Нивните костими се инспирирани од филмот на Дизни „101 Далматинец“, а...