Џенифер Лопез во елемент: Сакала да ги истакне мускулите, а ги покажала ГАЌИЧКИТЕ (ФОТО)

Џенифер Лопез (50) со свршеникот Алекс Родригез (44), дошла на роденден на светската кошаркарска ѕвезда Меџик Џонсон (60).

Лопез повторно се облекла провокативно. Со коса заврзана во пунџа се симнувала по скалите кога во еден момент дувнал ветер и и го подигнал здолништето.

Папараците во тој момент ја фотографирале славната пејачка, а вниманието го украле нејзините бели гаќички.

Jennifer Lopez

Profimedia

Слични објави

Ноќна мора на секој татко: Алек Болдвин не е воодушевен од тангата на ќерка му (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 02.10.2019, среда

Igor

Што е тоа што никако не смеете да им го кажете на хороскопските знаци?

Igor

Видео хороскоп 23 август 2019, петок

Igor

Фотката на Џенифер Анистон и Елен Деџенерис го запрепасти светот: Сочен бакнеж кој никој не го очекуваше!

Igor

Цел живот верни на една фризура – Овие познати дами не го менуваат својот имиџ за ниедна цена (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

1 × оне =

Слични објави

Зелена маска која ќе ви го освежи изгледот

Igor

Ги крие од очите на јавноста: Ова се децата на Дарио Миг 21 (ФОТО)

Igor

Преслатка фотографија на Џорџина со децата: Едвај чекаме да го видиме тато! (ФОТО)

Igor

Ова е идеалната разлика во годините за успешна љубовна врска

Igor

Роберт Патинсон: Да не беше „Хари Потер“ ќе бев пијанист!

Igor

Хороскоп за 11.10.2019, петок

Igor