Ознака : меџик џонсон

Лајфстајл Сцена

Џенифер Лопез во елемент: Сакала да ги истакне мускулите, а ги покажала ГАЌИЧКИТЕ (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез (50) со свршеникот Алекс Родригез (44), дошла на роденден на светската кошаркарска ѕвезда Меџик Џонсон (60). Лопез повторно се облекла провокативно. Со коса...