Tag : продолжи

Ви Препорачуваме Свет Сцена

ЈА СКРШИ НОГАТА И ПРОДОЛЖИ ДА ПЕЕ! Убавата пејачка падна среде концерт и доживеа стравична повреда (ВИДЕО)

Еспресо
Таа е тема на денот во светот кога станува збор за познатите личности… Руската пејачка Анастасија Вишневскаја преку ноќ стана планетарно позната, а причината за...