22.8 C
Скопје
00:02 - 18 јуни, 2024

Ознака : џанах

Секојдневие

Девојче среде натпревар дозна дека мајка и за која пееше починала (ВИДЕО)

Еспресо
Индонезијката Џанах учествуваше во музичкиото натпреварување „Liga Dangdut Indonesia” каде пееше како славеј, разнежнувајќи го жирито, а потoа откри дека нејзината мајка страда од напреден...