12.8 C
Скопје
22:19 - 23 април, 2024

Ознака : залепите

Секојдневие

Ви се скрши ноктот? Без грижа имаме решение кое ВЕДНАШ ќе ви помогне! (ВИДЕО)

Igor
Несакајки ви се скрши ноктот или пак имате проблем со лесно кршливи нокти, а треба да се појавите некаде. Без грижа, нема да се посрамите...