13.8 C
Скопје
02:38 - 25 мај, 2024

Ознака : ти

ЛајфстајлСцена

МАЈЛИ САЈРУС МУ ПОРАЧА: Јас сум повеќе маж отколку што ти некогаш ќе бидеш! (ФОТО)

Igor
Пејачката и актерка Мајли Сајрус неодамна се разведе од Лиам Хемсворт откако беше фатена како разменува нежност со Кетлин Картер на италијанското езеро Комо. Многу...