МАЈЛИ САЈРУС МУ ПОРАЧА: Јас сум повеќе маж отколку што ти некогаш ќе бидеш! (ФОТО)

Пејачката и актерка Мајли Сајрус неодамна се разведе од Лиам Хемсворт откако беше фатена како разменува нежност со Кетлин Картер на италијанското езеро Комо.

Многу брзо ја раскина врската со блогерката, па сега одлучи да остави се зад себе.

Се оттргна од сите проблеми и замина на одмор. Таа на Инстаграм се пофали со полуголи фотографии. Позирајќи заводливо, таа испрати и интересна порака.

– Повеќе сум маж отколку што ти некогаш ќе бидеш и повеќе жена од оние кои ќе ги имаш, напиша Мајли покрај објавената фотографија.

Сподели и друга уште посекси фотографија, на која напиша дека мора да замине иако збогувањата секогаш се тешки.

View this post on Instagram

Goodbyes are never easy… 🖤 but g2g

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Слични објави

Скапи вили и автомобили за нив е ситница: Погледнете кои светски ѕвезди имаат приватни острови (ФОТО)

Igor

Урната на Неда Арнериќ положена во Алејата на заслужни граѓани: Пријателите и колегите за последен пат се збогуваа од актерката (ФОТО)

Еспресо

Кијану Ривс стана ново заштитно лице на Ив Сан Лоран

Igor

Автомобили од Драгана Мирковиќ купуваат и светските ѕвезди: Меѓу купувачите Ван Дам и Џеј Зи (ФОТО)

Еспресо

Боб Марли на 16 години објави прва песна, Сид Берет ги напушти „Pink floyd“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Илон Маск почнува со продажба на вилите! Не сака да има недвижен имот

Еспресо

Остави Коментар

тринаесет + 10 =

Слични објави

Може да гласаме за Македонија! Да ја поддржиме Мила Москов на детскиот Евросонг! (ВИДЕО)

Igor

Северина објави своја скандалозна снимка од пред 13 години: Некогаш ова го криеше, а сега се фали! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како Jозеф Пилатес ги осмислил совршените вежби за зајакнување на телото

Еспресо

Принцот Хари со своето заминување најмногу ја повреди оваа личност!

Слободен Печат

Кралицата Елизабета Втора не ни сонувала за круната: Приказна за нејзиниот чичко Едвард, кој поради љубовта се откажал од престолот

Еспресо

Заборавивте важен багаж? Список на предмети што Ви требаат за на одмор

Еспресо