Tag : возен парк

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Ова е возниот парк на Лепа Брена од илјадници евра! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живоиновиќ поседуваат вистински возни парк, а во еден ден дури четири различни автомобили излегоа од дворот на нивната...
Лајфстајл Сцена

Луѓето се прашуваат – дали е ова можно? Погледнете какво возило купил Арнолд Шварценегер (ФОТО)

Igor
Актерот Арнолд Шварценегер дефинитивно го има најоргиналниот и најразновиден возен парк од сите светски ѕвезди. Покрај скапоцените автомобили, легендарниот Терминатор во своја сопственост има и...