Tag : Стефан Живоиновиќ

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Ова е возниот парк на Лепа Брена од илјадници евра! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живоиновиќ поседуваат вистински возни парк, а во еден ден дури четири различни автомобили излегоа од дворот на нивната...