9.8 C
Скопје
02:02 - 15 април, 2024

Ознака : Бобан Живоиновиќ

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ова е возниот парк на Лепа Брена од илјадници евра! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живоиновиќ поседуваат вистински возни парк, а во еден ден дури четири различни автомобили излегоа од дворот на нивната...