Ова е возниот парк на Лепа Брена од илјадници евра! (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живоиновиќ поседуваат вистински возни парк, а во еден ден дури четири различни автомобили излегоа од дворот на нивната луксузна вила на Бежаниска коса во Белград.

Екипата на емисијата „Папарацо лов“ еден ден го следела семејството Живоиновиќ и во таа прилика успеаа да забележат само дел од нивниот возен парк.

Прв од вилата излегол Боба со неговиот „Мајбах“. Нешто подоцна од семејната куќа излегол и синот Стефан со скапоцен автомобил од марката „Порше“.

Исто така и Брена го напуштила домот тој ден, но за разлика од сопругот и синот, таа возела „Форд“ чија цена изнесува околу 2.000 евра.

Во текот на денот од нивниот двор излегло и „БМВ“, а пејачката и нејзиното семејство покрај овие автомобили, во својот возен парк поседуваат и „Јагуар“, два џипа „Мерцедес“, „Бентли“ и „Ауди“.

Погледнете го низ фотографии нивниот возен парк:

Фото: Принтскрин/Јутјуб

Слични објави

Кога имаш што да покажеш не е проблем да се соблечеш ниту пред огледало – ЕНЦА го стори тоа (ФОТО)

Igor

Ова е фотографијата за која Селена Гомез доби неверојатни 8 милиони лајкови (ФОТО)

Igor

Бизарната љубов на Салвадор Дали и Гала: Таа го направи и го уништи! (ФОТО)

Еспресо

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Љупка Митрова: Јадам риба и баклава во исто време и …

Igor

И Ема Стоун не издржа: Ја откажа венчавката поради коронавирусот

Еспресо

Ѕвездата на „ПЕДЕСЕТ НИЈАНСИ СИВА“ веќе го нема својот заштитен знак

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + седумнаесет =

Слични објави

Ех да имаш мајка како Аделина Тахири (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на Булеварот на славните

Igor

Перо Антиќ првпат јавно зборува за разводот, за скапите автомобили и моментот кога го нокаутирал Џејмс Леброн

Igor

Ѕвезда на Реал покани пејачка од Косово да пее во Бразил

Igor

СЕЗОНА НА ЗИМНИЦИ: Домашен традиционален македонски ајвар (РЕЦЕПТ)

Igor

310 долари карта за концертот на Мадона: Светската дива ѝ покажа на својата колешка кој е најдобар!

Igor