3.8 C
Скопје
04:25 - 21 април, 2024

Ознака : олдтајмери

ЛајфстајлРетроСлајдер

(ВИДЕО) ПРОНАЈДЕНИ 175 СТАРИ АВТОМОБИЛИ ВО НАПУШТЕНА ХАЛА ВО ЛОНДОН: Сите олдтајмери ќе бидат ставени на аукција

И. Т.
Во една напуштена хала во Лондон е пронајдена огромна количина „заборавени“ класични автомобили кои сега одат на аукција. По стандардниот ремонт автомобилите ќе се продаваат...