Ознака : мандарина

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Кристина Мандарина пере луксузни автомобили – Ги сакам овие ѕверки (ФОТО)

Еспресо
Кристина Пенава (20), попозната по надимакот Кристина Мандарина, на социјалните мрежи објави провокативни фотографиии на кои позира во црвен градник, кратки тексас панталончиња и чизми...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Кристина Мандарина ги почасти фановите со фотка без градник

Еспресо
Фановите не го криеа воодушевувањето од објавата… Бујните гради на најпознатата хрватска продавачка на мандарини Кристина Пенава, попозната како Кристина Мандарина, и обезбедија инстант слава....
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Кристина Мандарина ги покажа огромните гради – „За големи формати“ (ФОТО)

Еспресо
Кристина Мандарина на својот Инстаграм профил објави слика која дефинитивно ги распамети сите нејзини обожаватели. Најпознатата хрватска продавачка на мандарини на нојновото селфи во преден...