Ознака : Снежана Ѓуришиќ

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Јелена Карлеуша сакаше да привлече внимание, па случајно ја удри Снежана Ѓуришиќ: Засрами се, на што личи ова! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Медиумите не престануваат да пишуваат за провокативнata облека на Јелена Карлеуша во која се појавува на снимањата на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“. И за...
Лајфстајл Сцена

Ниту родената сестра не би ја препознала: Тијана Дапчевиќ драстично го промени изгледот (ФОТО)

Igor
Нашата Тијана Дапчевиќ беше гостинка во шоу-програмата на „Ѕвездите на Гранд“, а за време на снимањето на емисијата се фотографираше со Снежана Ѓуришиќ, која нивната...