22.8 C
Скопје
17:38 - 30 мај, 2024

Ознака : ричард гир

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ричард Гир со сопругата Алехандра блеснаа на црвниот тепих во Кан: Годините се само бројка

еспресо
Актерот Ричард Гир (74) и неговата сопруга Алехандра излегоа во јавност на Канскиот филмски фестивал. Richard Gere and Wife Alejandra Silva Have Stylish Date Night...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ричард Гир ќе тужи ток-шоу кое го нарече секс симбол: „Го сфати тоа многу сериозно, ни испрати адвокат“

Еспресо
Ричард Гир вети дека ќе го тужи ток-шоуто на Мајкл Аспел, во кое водителот го нарече „секс симбол“. Аспел за ова отворено зборуваше во интервју...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Наместо на Оскари, Ричард Гир отиде на село: Гламурот го замени со фарма

Еспресо
Холивудската ѕвезда Ричард Гир не се појави на Оскарите. По проблемот со пневмонија поради кој беше хоспитализиран, Гир се фокусираше на поминување време во природа...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Почина таткото на Ричард Гир: „Тој ми е најголема инспирација“, еве кој беше хуманитарецот Хомер Гир

М.П
Таткото на холивудската ѕвезда Ричард Гир, Хомер Џорџ Гир, почина два месеци пред неговиот 101 роденден, објави на Инстаграм сопругата на актерот Алехандра Гир. Бидејќи...
СветСлајдерСцена

Дајан Китон искрено за Ричард Гир: „Бев многу загреана за него, ама тој не беше заинтересиран за врска“

Еспресо
Оскаровката призна дека во минатото била заљубена во Ричард Гир во времето на филмот „Барајќи го господинот Гудбар“, но тој не прифатил да започне врска...
СветСлајдерСцена

Ричард Гир хоспитализиран во Мексико: Еве што ѝ се случило на холивудската ѕвезда

Еспресо
Ричард Гир се опоравува со голема грижа на мексиканските лекари. Но што навистина се случило со холивудската ѕвезда? За време на одморот со своето семејство...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Ричард Гир со младата сопруга блеснаа на црвениот тепих: Убав пар и покрај разликата во години

Еспресо
Актерот Ричард Гир излезе на црвениот тепих во прегратка со својата млада сопруга. Во вторник, 17 јануари, во хотелот „Крозби стрит“ во Њујорк се одржа...
СветСлајдерСцена

(Фото) Младата сопруга на Ричард Гир објави ретка фотографија со актерот и нивниот тригодишен син

Еспресо
Сопругата на актерот Ричард Гир, Алехандра Силва, покажа ретка семејна фотографија. Таа ја сподели соодветната слика со претплатниците на Инстаграм. Алехандра Силва на социјалните мрежи...
СветСлајдерСцена

(Фото) Алехандра Силва го засени Ричард Гир на црвениот тепих во Марбеља: Воздишки по убавицата на холивудската ѕвезда

Еспресо
Синоќа во Марбеља, Шпанија, се одржа гала концерт, а меѓу гостите беа и Ричард Гир со сопругата и Антонио Бандерас со Никол Кемпел и Андреа...
СветСлајдерСцена

Ричард Гир: „Јас сум пацифист, но на Украина мора да ѝ се помогне“

Еспресо
Ричард Гир престојува во Катанѕаро, Италија, и го искажа своето мислење за војната во Украина. Но одговори и на прашањето што мисли денес за филмот...