22.8 C
Скопје
20:25 - 14 јуни, 2024

Ознака : ричард гир

СветСлајдерСцена

Ретко кој не ги помни Ричард Гир и Џулија Робертс во „Убава жена“: Но, оригиналната приказна требало да биде многу „повалкана“

Еспресо
Средовечен бизнисмен плаќа млада проститутка да живее со него и да глуми дека му е девојка една недела. Тоа пред триесетина година не беше баш...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ричард Гир и против Путин и против американската политика: „Дојде време да се каже НЕ“

Еспресо
Ричард Гир повторно се активираше – беше главен гостин во најновата италијанска емисија „Ке темпо ке фа“ каде зборуваше за драматичната ситуација што ја доживува...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сопругата на Ричард Гир: Поради него живеам во најубавата бајка!

Еспресо
Холивудскиот актер Ричард Гир (70) и Алејандра Силва (37), шпански публицист, ја започнаа својата врска прилично комплицирано. Двајцата поминуваа низ развод, но судбината сепак ги...
ЛајфстајлСцена

Ричард Гир по вторпат во седмата деценија ќе стане татко

Igor
Иако пред само 9 месеци го добија првиот заеднички син, денес во шпанските медиуми одекна веста дека 36-годишната сопруга на Ричард Гир, Алехандра Силва, е...