25.8 C
Скопје
18:15 - 25 јуни, 2024

Ознака : силва

СветСлајдерСцена

(Фото) Алехандра Силва го засени Ричард Гир на црвениот тепих во Марбеља: Воздишки по убавицата на холивудската ѕвезда

Еспресо
Синоќа во Марбеља, Шпанија, се одржа гала концерт, а меѓу гостите беа и Ричард Гир со сопругата и Антонио Бандерас со Никол Кемпел и Андреа...