36.8 C
Скопје
16:33 - 18 јуни, 2024

Ознака : џулија робертс

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џулија Робертс зборува за бракот: „Добри гени, исполнет живот, љубов со добар човек“

Еспресо
Џулија Робертс стана хероина на насловната страница на февруарското издание на британскиот Вог. Во интервјуто со пријателот и продуцент Ричард Кертис, актерката зборуваше за нејзиниот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо
Актерката Џулија Робертс проговори за тажната судбина на нејзиното поранешно момче, легендарниот актер Метју Пери. Таа гостуваше во емисија за да го промовира новиот филм,...
СветСлајдерСцена

(Фото) Џулија Робертс драстично го смени имиџот со новата фризура: Убавата жена блесна на црвениот тепих во Швајцарија

Еспресо
Се чини дека ѕвездата на „Убава жена“ повеќе нема да ја гледаме на нејзиниот вообичаен начин: Џулија Робертс се одлучи за смела промена на имиџот...
СветСлајдерСцена

(Фото) Џулија Робертс во екстравагантен фустан со принт фотографии од Џорџ Клуни: Пораката е испратена

Еспресо
Пред неколку недели Џулија Робертс се појави на светската премиера на Ticket to Paradise во долг фустан на Александар Меквин со посебно значење. На него...
СветСлајдерСцена

ФОТО/Џулија Робертс ги засени присутните на премиерата на филмот „Ticket to Paradise“, иако и Амал Клуни беше прекрасна во „винтиџ“ фустанот

Еспресо
Џулија Робертс и Џорџ Клуни се појавија заедно на премиерата на нивниот нов филм „Ticket to Paradise“ во Лос Анџелес. Тоа е првата романтична комедија...
СветСлајдерСцена

Џорџ Клуни и Џулија Робертс конечно одговорија на фамозното прашање зошто никогаш не станаа пар?

Еспресо
Џорџ Клуни и Џулија Робертс споделија нови детали за нивното пријателство, вклучително и зошто никогаш не станале пар. Холивудските легенди се појавија во интервју за...
СветСлајдерСцена

Ретко кој не ги помни Ричард Гир и Џулија Робертс во „Убава жена“: Но, оригиналната приказна требало да биде многу „повалкана“

Еспресо
Средовечен бизнисмен плаќа млада проститутка да живее со него и да глуми дека му е девојка една недела. Тоа пред триесетина година не беше баш...
СветСлајдерСцена

Џулија Робертс – жената која му заработи 962 милиони долари на Џорџ Клуни

Еспресо
Џорџ Клуни за нешто повеќе од 20 години заработил 962 милиони долари од една убава жена. И тоа не е неговата сопруга Амал.  Во животот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Вторите шанси можат да нè изненадат: Џулија Робертс и Џорџ Клуни (повторно) заедно во нова романтична комедија

Еспресо
Во режија на Ол Паркер, со Џорџ Клуни и Џулија Робертс во главните улоги, филмот Ticket to Paradise ќе може да се гледа во светските...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

За Џулија Робертс наскоро започнува ново поглавје во животот

Еспресо
Со сопругот Дени Модера, со кој е во брак 20 години, Џулија Робертс има три деца – синот Хенри и близнаците Хејзел и Финеус, попознати...