22.8 C
Скопје
20:24 - 14 јуни, 2024

Ричард Гир хоспитализиран во Мексико: Еве што ѝ се случило на холивудската ѕвезда

Ричард Гир се опоравува со голема грижа на мексиканските лекари.

Но што навистина се случило со холивудската ѕвезда?

За време на одморот со своето семејство во Најарит за да го прослави 40-тиот роденден на сопругата Алехандра Силва, тој се разболел и кога состојбата му се влошила веднаш бил префрлен во болница.

Пред патувањето, Ричард развил ужасна кашлица од која едноставно не можел да се ослободи, а имал и отежнато дишење. Кога полнал да се чувствува многу лошо сам се пријавил во болница.

Му била дијагностицирана пневмонија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alejandra Gere (@alejandragere)

Извори блиски до ТМЗ тврдат дека актерот ќе биде добро и дека семејството е таму со него.

Слични објави

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо

Скандал во „Никогаш не е доцна“: Жика Јакшиќ ги фатил натпреварувачите во измама, веднаш ги дисквалификувал

Еспресо

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Минимално инвазивен ласерски третман на враснато влакно

еспресо

Драгана Мирковиќ испрати порака до ќерката на Цеца Ражнатовиќ: Пејачките со години не беа во добри односи

Еспресо

Јована Јеремиќ откри интимни детали од врската со Драган: Го бакнувам секој дел од неговото тело и тој моето

Еспресо
Се вчитува....