20.8 C
Скопје
07:13 - 13 јуни, 2024

Ознака : јањуш

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Дали последната фотографија на братот на Јањуш нешто открива? Сè избришал, освен…

Еспресо
Михаило Јањушевиќ, братот на риалити натпреварувачот Марко Јањушевиќ Јањуш, е пронајден мртов, а постои сомнеж за самоубиство. Според медиумите, ќе се изврши обдукција со токсикологија....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Поради неа не биле во добри односи: Братот на Јањуш претходно ја откри причината за нивниот конфликт, сега сè е јасно!

Еспресо
Братот на Јањуш, Михаило Јањушевиќ си го одзема животот на 27-годишна возраст. Јањуш по страшната вест излегол од реалното шоу Елита и, според извори, не...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јањуш се прости од братот кој се самоуби, пораката крши срца: „Барем да се гушневме како некогаш кога желно те чекав…“

Еспресо
Братот на реалити натпреварувачот (моментно е во реалити шоуто „Елита“) Марко Јањушевиќ Јањуш, Михаило, е пронајден мртов во изнајмен стан откако неколку дена не одговарал...