17.8 C
Скопје
13:37 - 3 март, 2024

(Фото) Поради неа не биле во добри односи: Братот на Јањуш претходно ја откри причината за нивниот конфликт, сега сè е јасно!

Братот на Јањуш, Михаило Јањушевиќ си го одзема животот на 27-годишна возраст.

Јањуш по страшната вест излегол од реалното шоу Елита и, според извори, не може да се смири. Да го собере дошла неговата поранешна сопруга Ена Сениќ.

Како што објавија медиумите, Јањуш не бил во добри односи со својот најмлад брат и наводно не разговарале две години.

Михаило еднаш сподели фотографија со Борис и Марко, а на неа сугерираше дека Маја Маринковиќ наводно е виновна за нивната кавга.

„Фотографија пред Маја да не раздели“ – стои во објавата.

Потсетуваме, помладиот брат на Јањуш се занимаваше со моделство и беше страсе вљубеник во теретана, а како што претходно пишуваа српските медиуми, тој и Марко со години не биле во добри односи, но не бил во добри односи и со братот Борис.

Јањуш се прости од братот кој се самоуби, пораката крши срца: „Барем да се гушневме како некогаш кога желно те чекав…“

Слични објави

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо

Достоинствено: Како Бресквица го прифати поразот на Беовизија

еспресо

Астропрогноза за недела, 3 март: За Лавовите трошоци, за Биковите убаво изненадување

еспресо

Теја Дора ќе ја претставува Србија на Евровизија: Бресквица ја освои публиката

еспресо

Ана Николиќ сподели емотивна порака по конфликтот со Раста: Кога ја нема мајката, имаш чувство дека куќата е празна

Еспресо
Се вчитува....