10.8 C
Скопје
20:18 - 28 февруари, 2024

(Видео) Северина го прослави Божиќ во луксуз: Го покажа својот скап стан, а деталите го одземаат здивот

Пејачката Северина Вучковиќ покажа како го слави Божиќ во својот дом.

На видеото кое го објави се гледа дека тука е и нејзиниот син Александар, а пејачката го прослави празникот во својот луксузен дом во Сплит.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Станот го опремила со вкус и доминираат нежни бои, а сега се е уредено во духот на празниците.

Вака Северина покажа голем дел од недвижностите, а српски „Курир“ своевремено напиша дека станови нешто помали од 100 метри квадратни во овој дел од градот се продаваат за околу 650.000 евра.

Златни детали, орнаменти, дрвени мотиви… го красат домот во кој пејачката го поминува времето со своите најблиски. Преубаво!

(Фото) Северина покажа како го украсила својот дом за божиќните празници

Слични објави

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

еспресо
Се вчитува....