(Фото) Северина покажа како го украсила својот дом за божиќните празници

Божиќниот дух ја фати и Северина, која на Инстаграм покажа како го украсила својот дом. Бели свеќи, зелени машнички, стаклени вазни, бели ѕидови… Вака изгледа дел од домот на Северина, а пејачката во неделата ја запали првата свеќа на нејзиниот адвентски венец. Таа сподели поглед од атмосферата со своите фанови на … Продолжи со читање (Фото) Северина покажа како го украсила својот дом за божиќните празници