17.8 C
Скопје
00:45 - 26 мај, 2024

Ознака : нови сад

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Наташа Беквалац „млати“ тешки пари со изнајмување на вилата во Ченеј: Еве колку кошта изнајмување за една вечер, а сè е распродадено до крајот на годината!

Еспресо
Популарната српска пејачка Наташа Беквалац веќе подолго време го издава својот луксузен имот во Ченеј, во близина на Нови Сад, за разни прослави. Луксузниот имот...
БалканСлајдерСцена

БРЕНА ИМА ПАРИ ДО КРОВ, ДОАЃААТ ОД МНОГУ СТРАНИ: Сте јаделе „Кај Брена“? А, сте пиеле ли вино од Брена?

Еспресо
Сите ја знаеме како пејачка – ѕвезда, но парите на Лепа Брена не доаѓаат само до музиката, туку по успешната кариера со микрофонот, таа се...
UncategorizedБалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

ЈОВАНА БАЛАШЕВИЌ ГО ДИГНА ИНСТАГРАМ „НА НОЗЕ“: Автомобилот во чад, пожарникарите стасале на време…

Еспресо
Јована Лола Балашевиќ (41), ќерката на познатиот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ, живее во стан во Нови Сад со семејството, а нејзината објава на социјалните мрежи ги...
БалканСлајдерСцена

Соседите на Дара Бубамара не ја „мирисаат“ многу: Нема закон за неа, прави што сака!

Васко Спасоски
Последните месеци познатата српска пејачка Дара Бубамара е во центарот на вниманието на јавноста им медиумите поради врската со помладото 24-годишно момче , со кого...
БалканСлајдерСцена

Нов бизнис: За да спиете во крветот на Наташа Беквалац треба да платите 1.000 евра од ноќ!

Васко Спасоски
Како што пишуваат српските медиуми, наводно Наташа одлучила својот луксузен имот да го издава за венчавки, родендени, прослави, а оваа луксузна вила ќе им биде...
ЛајфстајлСцена

Српска пејачка во стан криела арсенал оружје! На Инстаграм има слики со Аца Лукас, Буба Корели, Џала Брат и многу други (ФОТО)

Igor
Српската пејачка Радојка Кецман е уапсена заедно со државјанин на Шведска поради сомнение дека извршиле кривично дело – недозволено производство, чување, носење и продавање оружје...
ЛајфстајлСцена

Оваа жена не старее: Натали ги засени српските манекенки во Нови Сад (ФОТО)

Igor
Деновиве во Нови Сад се одржува Недела на модата, каде што српските модни дизајнери, како и странските учесници, ги претставуваат своите колеции пред љубителите на...
ЛајфстајлСцена

Валкан танц: Луна Џогани во секси златен фустан на модната недела во Нови Сад (ВИДЕО)

Igor
Во Нови Сад се одржува традиционалниот  Serbia Fashion Week, на една од ревиите свој настап имаше и Луна Џогани. Победничката на „Задруга 2“ за оваа...
ЛајфстајлСцена

Ни тенисерот не може да ѝ одолее: ПРОВОКАТИВНАТА РАЖНАТОВИЌ заведува од Нови Сад (ВИДЕО)

Igor
Ќерката на Цеца Ражнатовиќ е многу атрактивна на Инстаграм, а од последното видео што го објавува одзема здив. Во моментов Анастасија се наоѓа во Нови...