12.8 C
Скопје
07:59 - 15 април, 2024

Ознака : брза храна

БалканСлајдерСцена

БРЕНА ИМА ПАРИ ДО КРОВ, ДОАЃААТ ОД МНОГУ СТРАНИ: Сте јаделе „Кај Брена“? А, сте пиеле ли вино од Брена?

Еспресо
Сите ја знаеме како пејачка – ѕвезда, но парите на Лепа Брена не доаѓаат само до музиката, туку по успешната кариера со микрофонот, таа се...