Валкан танц: Луна Џогани во секси златен фустан на модната недела во Нови Сад (ВИДЕО)

Во Нови Сад се одржува традиционалниот  Serbia Fashion Week, на една од ревиите свој настап имаше и Луна Џогани.

Победничката на „Задруга 2“ за оваа прилика облекла златен секси костим и го изведе нејзиниот едиствен хит „Девети круг“. Додека ја изведувала својата нумера, Луна имала „валкан“ танц и цело време мешаше со своите колкови.

Луна на овој настап имаше поддршка и од момчето Марко, кое беше во првите редови.

Погледнете го настапот:

Слични објави

ПОЧИНА НА 100 ГОДИНИ: Замина уште еден голем музичар

Igor

Скандалозниот развод на Џони Деп и Амбер Хард поприма нови размери: Се спомува Илон Маск и секс во тројка

Еспресо

Актерот Идрис Елба кој е заразен со коронавирус, се огласи од изолација! (ВИДЕО)

Еспресо

Дарко Спејко имаше „акција“ во „Задруга“: Преубавата Тара падна во рацете на кумановецот (ВИДЕО)

Igor

Џенифер Лопез уште еднаш ја потврди доминацијата со своите гламурозни фустани на црвениот тепих! (ФОТО)

Еспресо

Канадски весник најави „топол“ пречек за кралскиот пар: Хари и Меган и зошто кралското семејство не може да живее во Канада

Еспресо

Остави Коментар

оне × четири =

Слични објави

ЏОРЏ КЛУНИ ЗАГРИЖЕН: Не сакам нашите деца да станат мета

Igor

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Еспресо

Ќерката на Дејвид Боуви има 19 години, а Иман не сака таа да се експонира во јавноста

Еспресо

ПЕЧАТ 2019: Перо се разведе, Марјана призна дека го сака Пеце, а Слаткар и Панчо ќе си „извадеа“ очи!

Васко Спасоски

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Uncut gems“ е тензичен трилер кој ќе ве држи во неизвесност до самиот крај! (ВИДЕО)

Михаило Донев

Дара Бубамара провокативно за 1 Мај (ФОТО)

Igor