13:41 - 19 април, 2024

Ознака : варнер броз

СветСлајдерСцена

Рајан Гослинг во улога на Кен, момчето на познатата кукла Барби: Негова партнерка ќе биде Марго Роби

М.Р.
Канадскиот глумец, режисер, сценарист и музичар, Рајан Гослинг, ќе го глуми момчето на познатата кукла Барби, во истоимениот игран филм на режисерката Грета Гервиг. На...