34.8 C
Скопје
18:46 - 22 јули, 2024

(Фото) Марго Роби е бремена, прво дете за ѕвездата на „Барби“: Убавица со заоблен стомак

34-годишната австралиска актерка Маргот Роби гордо покажа дека е бремена. Ова е нејзина прва бременост, пишува „Дејли мејл“.

Ѕвездата на филмот „Барби“ се качи на јахта додека беше на езерото Комо, во Италија, со нејзиниот сопруг, 34-годишниот британски продуцент Том Акерли.

Марго носеше кратка бела маичка која го покажа нејзиниот забележливо заоблен стомак и црни панталони.

Славната личност го комплетираше својот летен изглед со црн блејзер и кремаста кожена чанта.

А, британскиот филмски продуцент беше облечен во бела кошула и кафени панталони.

Актерката се уште официјално не ја објавила својата прва бременост.

Славната двојка се запозна во 2013 година, се венчаа во 2016 година и се копродуценти на голем број проекти преку нивната продукциска куќа „LuckyCap Entertainment“.

Марго стана особено популарна по хит филмот „Барби“, иако глуми во бројни успешни филмови.

Кои хороскопски знаци ќе „пливаат“ во пари оваа недела: Овните да внимаваат на непромислени набавки, за Лавовите неочекувани добивки

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....