21.8 C
Скопје
11:04 - 24 мај, 2024

Ознака : трибини

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Фото) Новак триумфираше пред очите на бројни ѕвезди: Од Мпабе до Том Брејди и Ибрахимовиќ, до Хју Грант и Џонатан Бејли…Еве кој сè беше на трибините

Еспресо
Бројни ѕвезди беа на трибините и го следеа машкото финале на Отвореното првенство на Франција (Ролан Гарос) помеѓу Новак Ѓоковиќ и Каспер Руд денес попладне...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Колку чинат билетите за трибините на Светското првенство во Катар: До 1.600 евра за важните натпревари!

Еспресо
Одбројувањето може да почне, само уште два дена остануваат до Мундијалот во Катар. Но сте прашале ли колку чинат билетите?   View this post on...
ЛајфстајлСцена

„Ова е за во затвор“: Бекам повторно ја бакнува ќерката во уста (ФОТО)

Igor
Познато е дека фудбалерот Дејвид Бекам своите деца од раѓање ги бакнува во уста, но последната фотографија, на која ќерката Харпер ја бакнува во уста...