Ознака : устата

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

ВО БАДЕМАНТИЛ И СО РОЗИ ВО УСТАТА: Пејачот им го честиташе 8-ми март на дамите и направи хаос на Инстаграм (ВИДЕО)

Еспресо
Српскиот пејач Марко Стојковиќ, попознат како МС Стојан одлучи на крајно симпатичен и оригинален начин на припадничките на понежниот пол да им го честита Денот...
Лајфстајл Сцена

„Ова е за во затвор“: Бекам повторно ја бакнува ќерката во уста (ФОТО)

Igor
Познато е дека фудбалерот Дејвид Бекам своите деца од раѓање ги бакнува во уста, но последната фотографија, на која ќерката Харпер ја бакнува во уста...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

„Затни ја устата веќе“ – Марија Шерифовиќ со раце и ја затна устата на Карлеуша, а потоа и го фрли столчето (ВИДЕО)

Igor
Напнато ќе биде во новата епизода на „Ѕвездите на Гранд“, погледнете ја кавгата меѓу Марија и Јелена. Во новата епизода од емисијата „Ѕвездите на Гранд“...
Здрави навики

Задржете ја оваа смеса во устата само една минута и стопете го забниот каменец

Igor
Зарем не е подобро да користите природни супстанци кои не можат да ви наштетат, а покрај тоа се полесно достапни и поефикасни од класичните. Сите...